fbpx Skip to content

BRAZILSKÉ JIU JITSU – BJJ

Nejúčinnější bojové umění pro boj na zemi, které vám zajistí převahu v grapplingu.

Lekce pro děti od 7 do 14 let – nábor nových členů 6. září 15:30 – 17:00

Lekce pro dospělé a mládež od 15 let – nábor nových členů 4. a 5. září 19:30 – 21:00

Brazilian Jiu-Jitsu (BJJ) je bojový styl, který se zaměřuje na používání chvatů a úchopů na zemi. BJJ vychází z tradičního japonského jiu-jitsu a bylo vyvinuto v Brazílii. V současnosti se považuje za jednu z nejúčinnějších bojových technik pro grappling a boj na zemi. 

BJJ se skládá ze široké škály chvatů, úchopů a způsobů, jak používat váhu a sílu protivníka proti němu. Tyto techniky se učí postupně, od základních po pokročilé a jsou účinné jak pro muže, tak pro ženy. BJJ také učí sebeovládání a kontinuální sebezlepšování, protože se cvičenci učí, jak pracovat s vlastními silnými a slabými stránkami, a jak se dostat přes své limity

Brazilské Jiu Jitsu je také skvělý způsob, jak zlepšit fyzickou kondici, protože obsahuje pohyby, které posilují celé tělo. BJJ rozvíjí i mentální a emocionální stránky cvičencem, protože učí, jak se vyrovnat s tlakem a stresem, který přichází s bojem. Největší výhodou BJJ je, že spoléhá především na strategii a poskytuje účinnou sebeobranu bez nutnosti silné fyzické kondice nebo síly.

Brazilské Jiu Jitsu - BJJ

JAK VYPADÁ ZÁPAS V BRAZILSKÉM JIU JITSU

TRENÉR RAUL SAMPAIO – BROWN BELT


Raul pochází z Brazílie, kde se s Brazilským Jiu Jitsu setkal poprvé. Sportu se věnuje celý život a BJJ profesionálně posledních 8 let. Je držitelem hnědého pásu, což je nejvyšší stupeň pod mistrovských černým pásem.

Raul Sampaio

RECENZE

PŘIDEJ SE K NÁM A ZMĚŇ SVŮJ ŽIVOT!