fbpx Skip to content

Škola bojových umění Plzeň

Škola bojových umění Plzeň je organizace, která se zaměřuje na výcvik sebeobrany, taktiky boje a rozvoj tělesné i duševní zdatnosti svých cvičenců. Naším cílem je připravit vás na nebezpečné situace, které mohou nastat v běžném životě. Škola byla založena v roce 1992 a vznikla jako druhá škola Allkampf – Jitsu v České republice. Její vedení převzal v roce 2004 Petr Gabriel, který je v jejím čele dodnes. V roce 2008 jsme své aktivity rozšířili o tréninky dětí ve věku od 5 do 13 let. V roce 2009 proběhl první kruhový trénink a krátce poté začaly pravidelné tréninky MMA light. Pořádáme i jednorázové kurzy sebeobrany pro ženyobrany s teleskopickým obuškem a obrany se slzotvorným prostředkem, které mají velký úspěch. Škola funguje ve vlastní tělocvičně na adrese Klatovská tř. 6, Plzeň a má i vlastní posilovnu. Pro nejmenší děti pořádáme pohybovou přípravku pro děti ve věku od 3 do 5 let a pro zájemce o zdravý životní styl a fit tělo ranní intervalová cvičení. Dokážeme vám také sestavit tréninkový plán na míru a vést vás na osobních trénincích.