fbpx Skip to content

MMA LIGHT

Intenzivní tréninky simulující reálnou rvačku!

MMA (smíšená bojová umění) je dynamický bojový styl, který kombinuje všechny fáze souboje. Údery a kopy v postoji, hody a strhy a boj na zemi (grappling). Jedná se nejlepší způsob přiblížení se skutečnému boji. MMA light je odlehčená verze, při které jsou údery a kopy při fázi boji na zemi tlumené. Kromě MMA rukavic používáme i chrániče holení. Vzniká tak výrazně nižší riziko toho, že si způsobíte zranění než při běžném MMA. Jedná se o ideální způsob, jak s bojovými sporty začít. 

V MMA light kombinujeme to nejlepší z ostatních bojových stylů jako Muai Thai, Wrestling a Brazilské jiu jitsu. Bezpečnou formou sportu vás naučíme, jak efektivně porazit protivníka a zachovat si převahu. Věnovat se vám budou zkušení instruktoři, kteří vám pomohou zlepšovat, rozvíjet se a připraví vás na vaše první závody. Tréninky jsou vhodné všechny věkové kategorie a i pro úplné nováčky.

Při koupi permanentky na 5 měsíců získáte slevu 50% na vstup do posilovny. Pří koupi permanentky na 10 měsíců neomezený vstup do posilovny zdarma.

Přidejte se k nám! Získejte skvělou fyzickou kondici, zlepšete si sebevědomí a naučte se efektivně bránit. Tréninky probíhají každou středu a pátek od 17:30 do 18:30.

Fighting a grappling

JAK TO VYPADÁ NA NAŠEM TRÉNINKU?

RECENZE

PŘIDEJ SE K NÁM A ZMĚŇ SVŮJ ŽIVOT!