fbpx Skip to content

KURZ OBRANY S TELESKOPICKÝM OBUŠKEM

Naučte se efektivně používat teleskopický obušek pro obranu sebe a Vašich blízkých.

Teleskopický obušek je účinným sebeobranným nástrojem. Je ale nutné s ním zacházet správně a obezřetně. Chtěli byste se naučit, jak ho správně používat? Pokud ano, tak jste na správném místě. Ve Škole bojových umění Plzeň nabízíme výcvikový kurz, ve kterém Vás naučíme, jak s obuškem zacházet.

Zahájení kurzu: 3.7. 18:30 – 20:00

Teleskopický obušek má pro použití v sebeobraně řadu výhod. Je skladný a nenápadný. Zvyšuje Váš dosah, díky čemuž získáte cenné centimetry v poli sebeobrany navíc a výhodu proti útočníkovi. Je vyroben z lehkého a pevného kovu, jeho údery jsou rychlé a devastující. Za zmínku stojí také samotný efekt jeho vysunutí, který sám o sobě může pomoct celému konfliktu předejít. Během našeho kurzu Vás naučíme, jak teleskopický obušek správně držet, jak používat různé techniky úderů a jak se bránit proti útokům. Kurz je veden zkušeným instruktorem, který Vás v rámci sebeobrany naučí manipulaci s uzavřeným i otevřeným obuškem. Instruktor Vám také poskytne potřebné informace o právních souvislostech sebeobrany s obuškem.

Kurz je vhodný pro všechny bez ohledu na věk, pohlaví nebo fyzickou kondici. Doporučujeme jej pro úplné nováčky i pro strážníky městské a státní policie, pracovníky bezpečnostních složek a agentur pro rozšíření dovedností. Naše výuka je přístupná pro každého, kdo má zájem se naučit, jak se bránit v případě nebezpečí. Registrujte se přes náš kontaktní formulář a získejte cenné dovednosti, které Vám pomohou ubránit se.

Rozsah kurzu: 15 hodin výcviku

Cena kurzu: 3500 Kč

REZERVUJTE SI MÍSTO PŘES KONTAKTNÍ FORMULÁŘ