fbpx Skip to content

PRONÁJEM SPORTOVNÍCH PROSTOR V PLZNI

Pronájem sportovních a cvičebních prostor přímo v centru Plzně. Škola bojových umění Plzeň nabízí možnost pronájmu svých prostor pro vaše aktivity. Díky své výhodné pozici v centru města za vámi vaši klienti pohodlně dojedou všemi druhy MHD. K dispozici zde jsou šatny, sprchy, toalety a zázemí s barem a občerstvením. Vybrat si můžete z následujících prostor:

VELKÝ SÁL S TATAMI

DOJO pro bojové sporty a další aktivity

Sál má plochu 135 metrů čtverečních. Je plně pokryt tatami. K dispozici jsou 3 boxovací pytle, boxerský ring a široká škála lap, odrážecích bloků a dalších sportovních doplňků pro nácvik bojových sportů a umění. Využít se ale také dá pro jakákoliv kondiční cvičení pro větší skupiny osob. Občerstvit se je možné v našem zázemí, které na velký sál přímo navazuje.

Cena pronájmu je dohodou dle velikosti skupiny.

ZRCADLOVÝ SÁL S TATAMI

Jóga, tanec, kondiční tréninky

Sál má plochu 55 metrů čtverečních. Je plně pokryt tatami. V sále jsou 4 velká zrcadla a je tak ideální ke cvičícím aktivitám, při kterých chceme kontrolovat správnost našich pohybů. K dispozici k sálu jsou gymnastické míče, BOSU, švihadla a další vybavení pro kondiční cvičení.

Cena pronájmu je dohodou dle velikosti skupiny.

POSILOVNA

Osobní tréninky pro vaše klienty.

Posilovna má plochu 55 metrů čtverečních. K dispozici je zde široká škála jednoručních činek, obouručních činek a závaží. K dispozici je několik olympijských tyčí. Benchpress, legpress, ATX věž, Insportline věž s kladkami, hrazdou na shyby, vedenou osou atd. Zkrátka se zde dá odcvičit kompletní trénink celého těla, při kterém vás nebude nikdo rušit a nebudete muset čekat na uvolnění strojů. Také je zde běžecký pás a crossový trenažer.

Cena pronájmu je dohodou dle velikosti skupiny.

PŘIDEJ SE K NÁM A ZMĚŇ SVŮJ ŽIVOT!