fbpx Skip to content

KURZY SEBEOBRANY PRO ŠKOLY A ŠKOLKY

Žáky mateřských, základních a středních škol učíme, jak se vyhýbat konfliktům, a ukazujeme základní principy sebeobrany.

V rámci tělesné výchovy seznámíme žáky během hodinové lekce s tím, co je to sebeobrana, a ukážeme jim její základní prvky a principy. Pro žáky mateřských škol máme připravené hry zaměřené na orientaci v prostoru. Klademe velký důraz na to, aby se děti již v útlém věku naučily vyhýbat se fyzickému konfliktu a vždy se snažily řešit spory bez násilí. Sebeobrana tak pomáhá k prevenci šikany. Během cvičení dochází k rovnoměrnému zatížení celého těla a zdravému rozvoji fyzické zdatnosti a flexibility.

Používáme osvědčený systém sebeobrany Allkampf – Jitsu, kombinující to nejlepší ze všech bojových umění a stylů a naši instruktoři mají v oblasti sebeobrany více než 25 let zkušeností.

Lekce jsou vhodné pro žáky všech tříd. Je možné využít jednu ukázkovou lekci nebo se domluvit na dlouhodobém programu. Na lekce je možné uplatnit dotační program „Podpora tělovýchovných aktivit v roce 2023“ který vydal Plzeňský kraj.

Prezentace sebeobrany pro ZŠ Elementária

REZERVUJTE SI MÍSTO PŘES KONTAKTNÍ FORMULÁŘ