fbpx Skip to content

INSTRUKTOŘI

Petr Gabriel

Petr Gabriel

Petr je hlavou Školy bojových umění Plzeň. Od 4 do 9 let se závodně věnoval plavání. V devíti letech se začal věnovat Allkampf – Jitsu pod vedením prezidenta AKJ Martina Matouše v Chomutově. Paralelně se věnoval i tréninku Karate. Do Plzně se přestěhoval kvůli studiu na Západočeské univerzitě. Zde převzal v roce 2004 plzeňskou pobočku Allkampfu, která tou dobou postrádala směr a vedení.

Je nositelem 4. danu Allkampf – Jitsu a několika titulů mistra České republiky. Dvanáct let učí profesní sebeobranu na Bezpečnostně právní akademii (dříve Střední odborná škola ochrany osob a majetku). Pořádá kurzy zaměřené na manipulaci s nožem, s teleskopickým obuškem a slzotvorným prostředkem. Také pořádá střelecké kurzy a kurzy sebeobrany pro ženy. V naší škole vede tréninky sebeobrany pro dospělé, vede tréninky fightingu, kruhové tréninky a pohybovou přípravku pro děti. 

SENIOR INSTRUKTOŘI

Antonín Knížek

Antonín Knížek

Bojovým uměním se věnuje 34 let. Začínal v sebeobranném klubu policie. Následně se věnoval Kung-fu, kde působil i jako národní rozhodčí pro soutěže. V Aikidu získal 2. dan a v Jiu Jitsu je držitelem 3. danu. Prozkoumal i další styly jako Judo, Karate a Kick-box. V naší škole nyní působí jako instruktor Allkampf – Jitsu, ve kterém má 3. kyu. Sebeobraně se věnuje i ve svém zaměstnání na Bezpečnostně právní akademii, kde vyučuje profesní sebeobranu.

Šárka Knížková

Šárka Knížková

Šárka se bojovým uměním věnuje od 12 let, a doslova si v nich získala rodinu. Jako první cvičila Kung-fu, kde se seznámila se svým manželem Antonínem. Je držitelkou 1. danu v Aikidu a 1. danu v Jiu Jitsu. Kromě toho má zkušenosti i z dalších stylů jako Karate a Judo. V naší škole vede tréninky Allkampf – Jitsu pro děti. Sebeobraně se také věnuje na Bezpečnostně právní akademii, kde vyučuje profesní sebeobranu.

JUNIOR INSTRUKTOŘI

Tomáš Chvojka

Tomáš Chvojka

Tomáš je členem Školy bojových umění Plzeň od svých 7 let. Pod vedením Petra Gabriela se mu podařilo získat hned několik titulů mistra České republiky Allkampf – Jitsu a je nositelem 3. kyu. Své nabyté zkušenosti nyní předává dál a působí jako trenér sebeobrany pro děti

Max

Khuc Xuan Hoi Nam – Max

Max pochází z Vietnamu, kde se věnoval taekwondu. Allkampf-jitsu se věnuje 6 let a je držitelem 6. kyu. V roce 2018 získat titul mistra ČR ve Strakonicích. Dále také trénuje box. V naší škole působí jako trenér sebeobrany pro děti.

INSTRUKTOŘI KONDIČNÍCH AKTIVIT

Barbora Kosařová

Barbora Kosařová

Také Barča se cvičení věnuje od útlého věku. Po těhotenství se zaměřovala na cviky pro zpevnění těla a zbavení bolesti zad z nošení dětí. Své nabyté zkušenosti teď předává dalším lidem, kteří to potřebuji, a při tréninku jim jde hlavně o zdravé posílení těla, uvolnění a protažení. S Barčou si také můžete vyzkoušet individuální osobní tréninky, při kterých se zaměří na to, co nejvíce potřebujete. V naší škole vede tréninky „Tělo v kondici“ v Červeném Hrádku a pohybovou přípravku pro děti.

PŘIDEJ SE K NÁM A ZMĚŇ SVŮJ ŽIVOT!