fbpx Skip to content

INSTRUKTOŘI

Petr Gabriel

Petr Gabriel

Trenér II. třídy

Petr je hlavou Školy bojových umění Plzeň. Od 4 do 9 let se závodně věnoval plavání. V devíti letech se začal věnovat Allkampf – Jitsu pod vedením prezidenta AKJ Martina Matouše v Chomutově. Paralelně se věnoval i tréninku Karate. Do Plzně se přestěhoval kvůli studiu na Západočeské univerzitě. Zde převzal v roce 2004 plzeňskou pobočku Allkampfu, která tou dobou postrádala směr a vedení.

Je nositelem 4. danu Allkampf – Jitsu a několika titulů mistra České republiky. Čtrnáct let učil profesní sebeobranu na Bezpečnostně právní akademii (dříve Střední odborná škola ochrany osob a majetku). Pořádá kurzy zaměřené na manipulaci s nožem, s teleskopickým obuškem a slzotvorným prostředkem a kurzy sebeobrany pro ženy. V naší škole vede tréninky sebeobrany pro dospělé, vede tréninky MMA light, kruhové tréninky a ranní intervalová cvičení a také vám může připravit osobní trénink na míru. 

SENIOR INSTRUKTOŘI

Antonín Knížek

Antonín Knížek

Tonda se bojovým uměním věnuje více než 35 let. Se sebeobranou začínal ve sportovním klubu RH Plzeň, následně se věnoval různým druhům bojových umění, např. judo, karate nebo kick-box. V kung-fu působil i jako národní rozhodčí. Nejvyšších technických stupňů dosáhl v aikidu (2. dan) a v Jiu-Jitsu, kde je držitelem 3. danu. V naší škole působí jako instruktor Allkampf – Jitsu (1. kyu). Sebeobraně se věnuje i profesionálně na Bezpečnostně právní akademii, kde je učitelem profesní sebeobrany pro budoucí policisty či vojáky.

Šárka Knížková

Šárka Knížková

Trenér III. třídy

Šárka se bojovým uměním věnuje od svých 12 let. S cvičením sebeobrany začala v Klubu bojových umění, kde následně cvičila i kung-fu. Později se věnovala aikidu, ve kterém dosáhla 1. danu, a paralelně v jiu-jitsu získala též 1. dan. Při studiu na VŠ cvičila judo. Má zkušenosti i v takových bojových sportech jako je karate, box nebo BJJ. Ve Škole bojových umění je trenérkou allkampf-jitsu, ve kterém dosáhla zatím 1. kyu. Pravidelně vede tréninky Allkampf – Jitsu pro děti. Na Bezpečnostně právní akademii v Plzni je profesionální učitelkou předmětu Profesní sebeobrana. Vlastní zbrojní průkaz.

JUNIOR INSTRUKTOŘI

Tomáš Chvojka

Tomáš Chvojka

Trenér III. třídy

Tomáš je členem Školy bojových umění Plzeň od svých 7 let. Pod vedením Petra Gabriela se mu podařilo získat hned několik titulů mistra České republiky Allkampf – Jitsu a je nositelem 2. kyu. Své nabyté zkušenosti nyní předává dál a působí jako trenér sebeobrany pro děti

Ondřej Knížek

Ondřej Knížek

Trenér IV. třídy

Ondřej je nositelem 2. kyu Allkampf – Jitsu a ve Škole bojových umění Plzeň působí jako pomocný trenér sebeobrany pro děti.

Lukáš Chvojka

Lukáš Chvojka

Trenér IV. třídy

Lukáš je držitelem 4. kyu Allkampf – Jitsu a ve Škole bojových umění Plzeň působí jako trenér sebeobrany pro děti.

Dominik Knížek

Dominik Knížek

Trenér IV. třídy

Dominik se AKJ věnuje od svých sedmi let a je držitelem 4. kyu. Trénink sebeobrany je jeho oblíbenou vášní a tak již rok a půl působí v naší škole jako pomocný trenér sebeobrany pro děti.

Adéla Hájková

Adéla Hájková

Trenér IV. třídy

Adéla je nositelkou 6. kyu Allkampf – Jitsu a ve Škole bojových umění Plzeň působí jako pomocná trenérka sebeobrany pro děti.

Natálie Baumrukerová

Natálie Baumrukerová

Trenér IV. třídy

Naty se Allkampf – Jitsu se věnuje od svých 14 let. Je držitelkou 6. kyu. Pod vedením Petra Gabriela získala několik závodních ocenění. V současné době působí jako pomocná trenérka sebeobrany pro děti.

Adam Zíbar

Adam Zíbar

Adam je členem Školy bojových umění Plzeň od svých 8 let a je nositelem 5. kyu. Mimo cvičení a trénování Allkampf – Jitsu se rád věnuje jízdě na kole a řešení logických úloh. V naší škole nyní působí jako pomocný trenér sebeobrany pro děti

Daniel Hudec

Daniel Hudec

Trenér IV. třídy

Daniel se bojovým uměním věnuje od 14 let. Kromě sebeobrany také trénoval Aikido a Judo, ve kterém získal 5. kyu. a účastnil se i závodů. K Allkampf – Jitsu se dostal díky střední škole, kde jej učil Petr Gabriel. Nyní je nositelem 7. kyu a působí jako pomocný trenér sebeobrany pro děti.

Jakub Touš

Jakub Touš

Trenér IV. třídy

Jakub je nositelem 7. kyu Allkampf – Jitsu a ve Škole bojových umění Plzeň působí jako pomocný trenér sebeobrany pro děti.

INSTRUKTOŘI KONDIČNÍCH AKTIVIT

Jan Kaše

Jan Kaše

Honza se bojovým uměním věnuje od 13 let, kdy poprvé přišel na trénink Allkampf – Jitsu. V průběhu roků se také věnoval Krav Maze, MMA a posilování. V Allkampfu se mu podařilo získat 3. kyu a několik zlatých a stříbrných medailí ze závodních disciplín sebeobrany a fightingu. Ve škole bojových umění Plzeň vede kruhové tréninky a ranní tréninky Tabaty. Také je pomocný trenér MMA light. Kromě cvičení bojových sportů je jeho další vášní pěší turistika, lyžování a vaření.

Pavel Fremr

Pavel Fremr

Trenér IV. třídy

Pavel je aktivním členem ŠBU Plzeň více jak 9 let. Bojovými uměními se ale zabývá bezmála 35 let. Po ukončení kariéry ve vrcholovém sportu-plavání se zaměřil na Aikido (2.KYU). Ale i v době vrcholového plavání měl možnost poznat a trénovat Wushu (kung-fu), Karate či Řecko-římský zápas. V průběhu let a tréninku Aikida si dále vyzkoušel i bojová umění jako např. Ju-jitsu, Tai-chi a Pekiti Tirsia Kali. V Allkamp-jitsu (5.KYU) a sebeobraně se věnuje výuce a předávání zkušeností v roli instruktora a vede i kondiční aktivity – kruhové tréninky. Mezi jeho další oblíbené sportovní zájmy patří např. beachvolejbal, lyžování, turistika, střelecké disciplíny, golf a jachting.

Veronika Kováříková

Veronika Kováříková

Veronika se sportu věnovala už od dětství . V TJ Dioos Nýřany soutěžila v rytmické gymnastice v pódiových skladbách (aerobic). Za skolu závodila v atletice ve čtyřboji, ale hlavně v hodu koulí. Později začala navštěvovat fitness, kde působila jako instruktor indoor cycling (spinning) a bodyforming. Nyní se již přes 10 let věnuje cvičení s dětmi. V TJ Sokol Radobyčice vedu cvičení rodičů s dětmi. Ve Škole bojových umění Plzeň vede Pohybovou přípravku pro děti od 2 do 5 let..

PŘIDEJ SE K NÁM A ZMĚŇ SVŮJ ŽIVOT!