fbpx Skip to content

KURZ MANIPULACE SE SLZOTVORNÝM PROSTŘEDKEM

Naučte se efektivně používat slzotvorný prostředek pro obranu sebe a Vašich blízkých.

Slzotvorný prostředek (známý také jako pepřový sprej) je účinný sebeobranný nástroj. Aktivní látka ve spreji při kontaktu se sliznicemi a očima způsobí intenzivní slzení, dávení a celkové oslabení a dezorientaci útočníka. Je ale nutné s prostředkem zacházet správně a obezřetně. Naše kurzy jsou určené pro všechny, kteří chtějí zlepšit své sebeobranné dovednosti a získat vyšší sebedůvěru v situacích, kdy mohou čelit ohroženi.

Zahájení kurzu 3.7. 17:00 – 18:30

V rámci kurzu Vás naučíme základní manipulaci s „pepřákem“ a taktiku při jeho použití v sebeobraně. Získáte také přehled o tom, jaké prostředky jsou dostupné na trhu a čím se od sebe liší. Po dokončení kurzu od nás získáte kvalitní pepřový sprej, který je v ceně výcviku.

Naše výuka zahrnuje trénink v modelových situacích, kde Vás naučíme slzotvorný prostředek správně používat. Součástí kurzu je také reálná demonstrace použití slzotvorného prostředku, abyste získali lepší představu o jeho účinnosti a správném použití.

Naši instruktoři jsou zkušení profesionálové, kteří Vám pomohou rozvinout Vaše schopnosti a zlepšit Vaše sebeobranné dovednosti. Kurz je vhodný pro ženy i muže, bez ohledu na věk, fyzickou kondici či předchozí zkušenosti. Doporučujeme jej pro úplné nováčky i pro strážníky městské a státní policie případné pracovníky bezpečnostních složek a agenturu pro rozšíření dovedností. Pokud se chcete naučit efektivní základní manipulaci a taktiku při obraně, správné použití slzotvorného prostředku a dalších sebeobranných technik, neváhejte a zaregistrujte se na náš kurz!

Rozsah kurzu: 10 hodin výcviku

Cena kurzu: 2100 Kč

REZERVUJTE SI MÍSTO PŘES KONTAKTNÍ FORMULÁŘ