fbpx Skip to content
Nové prostory Školy bojových umění Plzeň

V pondělí 17. října jsme uvedli v provoz nové prostory Školy bojových umění Plzeň, které naleznete na adrese Klatovská třída 6. Škole se nyní nachází na výhodné poloze křižovatky Americká a Klatovská třída a je skvěle dostupná trolejbusy, tramvají i autobusy. V posledních 2 týdnech probíhala intenzivní rekonstrukce prostor, děkujeme všem členům klubu, kteří s přípravou pomáhali!

Nové prostory poskytnou dostatek místo pro tréninky sebeobrany, sebeobrany pro děti, fightingu a grapplingu, pohybové přípravy pro malé děti a kruhové tréninky. Kromě již zavedených lekcí pro vás do budoucna připravujeme i další aktivity, které by postupně měly vyplnit celý rozvrh a ze kterých si každý vybere jaká oblast bojových sportů, umění a kondičních aktivit jej zrovna zajímá. Prostory školy se nacházejí ve 3. patře a je z nich krásný výhled.

Uvnitř najdete prostorné dojo, které jsme vybavili i boxerským ringem. K dispozici je zde také zrcadlový sál, který se skvěle hodí pro nácvik kombinací, cvičení jógy a dalších relaxačních aktivit. Samozřejmě zde nesmí chybět ani posilovna, kde je dostatek činek a strojů pro důkladné procvičení všech svalových partií.

Nově v naší škole najdete i společenskou místnost s kavárnou, kde si můžete po tréninku odpočinout, občerstvit se a popovídat si s vašimi kolegy.

Těšíme se, až se s vámi společně pustíme do nových tréninků!

PODOBNÉ PŘÍSPĚVKY