fbpx Skip to content
Zkoušky na žlutý pás

Závěr roku se ve Škole bojových umění Plzeň nesl v pohodovém a uvolněném duchu. Na posledním tréninku proběhly zkoušky na žlutý pás – 9. kyu pod dohledem Petra Gabriela. Zájemců o první technický stupeň bylo 25. Fakt že se blíží Vánoce, a přítomnost ozdobeného stromečku v tělocvičně ale neznamená, že trenéři sníží nároky na technickou úroveň cvičenců. Certifikát a nový pásek si tak odneslo 23 účastníků zkoušek. Ti mohli jít svůj úspěch rovnou oslavit na vánoční besídku.

Vánoční besídka

Po ukončení tréninku jsme se přesunuli na večeři. Volba letošní rok padla na asijskou kuchyni, což pro některé účastníky bylo lehce matoucí, protože se s jídly setkali poprvé. Měli tak možnost si kromě zkušeností nabytých na tréninku sebeobrany inspirovaném asijskými bojovými styly rozšířit své obzory i v oblasti asijské gastronomie. Záběr naší školy je vskutku široký. 

Hlavním bodem programu (kromě dobrého jídla, pití a konverzace) pak bylo tradiční předávání vánočních dárků. Každý ze členů přinesl jeden dárek, který putoval na společný stůl. Během „tahání z čepice“ si pak všichni vylosovali jeden dárek od některého svého spolubojovníka. Tímto stylem byl obdarovaný každý obdarovatel, a tak byli všichni natěšeni na to, co asi dostanou. 

Předávání vánočních dárků

PODOBNÉ PŘÍSPĚVKY