fbpx Skip to content
Zpět do formy v roce 2022

Období vánočního přejídání a lenošení se pomalu blíží ke konci. Doufáme, že jste si užili příjemný čas se svými nejbližšími a dostatečně se duševně i fyzicky zregenerovali. Nyní je ale třeba odložit talíře s cukrovím a pohodlný župánek vyměnit za sportovní oblečení. Nový rok s sebou obvykle přináší vlnu předsevzetí a nových cílů. Proto jsme pro vás připravili možnost jak začít své plány plnit hned z kraje roku. Zveme vás na tříhodinový sportovní maraton v Červeném Hrádku!

Ten zahájíme hodinou Tabaty s Alexem, při které vypotíte vánoční cukroví a bramborový salát. Ve druhé hodině bude probíhat sebeobrana s Petrem Gabrielem, při které se pořádně vybijete a zapomenete tak na vánoční stres. Na závěr uvolníte záda a protáhnete celé tělo s Barčou. Přijďte si dát do těla a zahájit tak nový rok tím nejlepším možným způsobem! Registrovat se můžete v našem rezervačním systému nebo přes kontaktní formulář.

Od úterý také začínají pravidelné tréninky sebeobrany, sebeobrany pro děti, fightingu a kruhové tréninky. Víte o někom, kdo by rád s příchodem nového roku začal cvičit, a chtěl by se dostat do formy před plavkovou sezónou? Pozvěte jej a přijďte si zacvičit spolu! Těšíme se na vás!

 

PODOBNÉ PŘÍSPĚVKY